نوع فایل: Word
قیمت:۴۰۰۰ تومان
زبان:فارسی
حجم فایل:۱۷۷ کیلوبایت
تعداد صفحه:۵۸

 

توضیحات:
 

سمینار مدیریت

 

تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر تقاضا برای بیمه حوادث در استان زنجان

 

 

مقدمه

تبیین نیازهای اقتصادی از طریق شیوه های مختلف ضروری و مناسب است؛ چرا که ما نمی دانیم كه آینده و سرنوشت خانواده مان پس از ما چه خواهد شد؟ نداشتن اهرم حمایتی برای خانواده مثل پریدن از بلندی است.

به طور کلی محیط های اقتصادی تاثیر به سزایی در رشد صنعت بیمه دارد، این امر را می توان از نوسان های سهم حق بیمه ها در تولید ناخالص داخلی به تفکیک عمر و غیرعمر در زمان ها و کشورهای مختلف مشاهده کرد. در این تحقیق با توجه به اهمیت صنعت بیمه در رشد اقتصادی و همچنین اهمیت بیمه حوادث، به آنالیز عوامل موثر بر تقاضا برای بیمه حوادث پرداخته شده است. در این فصل، کلیات تحقیق مانند بیان مسئله، ضرورت انجام تحقیق، متغیرها و مدل مفهومی، اهداف، سئوالات و فرضیه­های تحقیق ارائه شده است.

 بیان مسئله

صنعت بیمه در ایران به رغم اینکه بیش از ۷ دهه قدمت دارد و تلاش های زیادی جهت توسعه آن صورت گرفته است ، هنوز جایگاه مناسبی ندارد ، عرضه گسترده بیمه ها به منظور ارتقاء و بهبود سطح رفاه اجتماعی – آنگونه که شایسته است – با توجه به وجود ظرفیت ها و قابلیت ها ی گسترده در کشور، با موانع بسیاری رو برو می باشد .  پیشرفت گسترده علمی و تکنولوژیکی عصر جدید نیز اگرچه به انسان کمک نموده است که بعضی از خطرات طبیعی را مهار نماید  ، اما خود ، خطرات جدیدی را به همراه داشته است که به پوشش های حمایتی نیازمند است .  موانع و مشکلاتی که هر روزه زندگی انسانها را مورد تهدید خود قرار می دهد بسیار زیادند که باید برای جلوگیری از بروز هرگونه خطرات و خسارات احتمالی راهکارها و اقداماتی را صورت داد (میرزایی و همکاران، ۱۳۹۲).

 

(بعد از پرداخت مبلغ،لینک دانلود فایل بلافاصله به ایمیلتان ارسال میشود)

bankha